Een overvloed aan keus
Waarschijnlijk is het u al opgevallen, wij hebben de laatste tijd een heleboel nieuwe producten aan ons assortiment toegevoegd. Sommige daarvan op uw verzoek, maar er staan ook een groot aantal vergeten vlees producten bij ons nieuw ‘op de kaart’. Dit past tenslotte heel goed bij de visie van ons bedrijf.
Wollige en stoere vachten
De Vachten van onze schapen, runderen en geiten gaan bij ons ook niet verloren en zijn te koop in onze boerderijwinkel in Assen. Ze worden op ecologische wijze gelooid met aluin en komen van onze eigen dieren die in de vrije natuur zijn opgegroeid. Iedere vacht is uniek, wat haren, structuur, grootte en kleur betreft.
Wij verkopen ook wol van geschoren schapen voor € 15 per stuk
De ruwe wol is geschikt om mee te vilten, spinnen of karen. Omdat we nog geen tijd hebben gehad om de vachten te fotograferen kunt u het beste contact met Dirk de Bruin opnemen 06-22438879. Hij kan u vertellen wat we in voorraad hebben. Deze vachten zijn ongewassen, het is wol die zich gemakkelijk direct vanuit de vacht laat spinnen, of vilten.